СКАЙ презентував новий альбом «Рідкісні птахи»

Киев, 2 Мая 2018. Фото Пресc-служба СКАЙ
Над створенням нового альбому гурт СКАЙ працював більше двох років. Вся палітра людських емоцій відображена в їхніх піснях. Це альбом про простих людей, котрі роблять зовсім не прості, сміливі вчинки. Про таких різних, зі своїми переживаннями, амбіціями і прагненнями. «Рідкісні птахи» - це ми. Це люди, які вірять в себе, яких, на жаль, дуже мало, які хочуть змінити цей світ на краще. І не бояться впасти, бо добре знають, що зможуть піднятися знов. Івільно літати в небі як птахи. Без перебільшення сильні, унікальні і дуже «Рідкісні Птахи».

На назву альбому надихнула українська письменниця, поетеса Ліна Костенко зі своїм геніальним твором «Крила»: «Людина нібито не літає, а крила має ...»

В альбом входить 10 пісень: «Кожного дня», «Хочу ще», «Я все б віддав», «Давай втечемо», «Допоможи мені», «Шторм», «Відчуваєш», «Одне ціле», «Пікова дама», «Я тебе люблю».

Олег Собчук, фронтмен гурту СКАЙ: «Пісні дуже різні за звучанням - лірико-романтичні і підбадьорливі, гучні, сміливі, кличуть за собою, мають сильний посил, адже в альбомі є душа. Любіть один одного, цінуйте і поважайте, насолоджуйтеся життям, будьте щасливі кожного дня»!

Олег Собчук – слова, музика, вокал, бек-вокал;

Олександр Друкер - бас-гітара, бек-вокал, рекординг, саунд-продюсинг;

Юрій Мозіль - клавішні, саундпродюсінг;

Євген Кібелєв – ударні, перкусія;

Олександр Грищук - гітара, бек-вокал.