СКАЙ продовжує об’єднувати закохані серця

Киев, 21 Февраля 2018. Фото Прес-служба СКАЙ
Минулого тижня культурне життя столиці прикрасив виступ СКАЙ. На концерт зібралися найщиріші фани, адже спеціально для них в цей день була запланована закрита фан-зустріч з музикантами рок-гурту. Прихильники почали збиратися задовго до початку концерту, і рівно о 17.00 відбулася довгоочікувана зустріч. Під час спілкування всі мали змогу поставити музикантам запитання, сфотографуватися, отримати автограф. А декому пощастило ще більше – серед фанів було розіграно футболки та музичні альбоми від СКАЙ. Приємно здивував партнер зустрічі – всіх бажаючих пригостили шампанським «OREANDA», це сприяло ще більш неформальному спілкуванню та щирості. На закритій фан-зустрічі гурт виконав пісні, які рідко звучать на їхніх концертах. Саме тому музиканти закликали вступати до рядів фан-клубу СКАЙ - тільки там прихильники зможуть почуте те, що ніхто не чув, та дізнатися те, про що ніхто не знає.

За дві години почався концерт, він тривав більше двох годин. За цей час музиканти виконали найулюбленіші та найвідоміші пісні. Мабуть, не даремно СКАЙ вважають відчайдушними рок-романтиками. Окрім того, що вони співають про любов, кожен закоханий мріє освідчитися на їхніх концертах.

Олег Собчук, фронтмен СКАЙ: «Це вже традиція на наших концертах. Раніше обирали пісню «Тебе це може вбити», а зараз «Я тебе люблю». І це дійсно пісня, під яку люди одружуються, роблять пропозицію, освідчуються в коханні».

Цього разу закоханий прямо зі сцени зробив пропозицію коханій дівчині, і вона не могла відмовити, оскільки розчулений зал одноголосно сказав «так». Перший танець заручених був під пісню «Я тебе люблю». Саме для них в цей вечір співав СКАЙ. Для них, для усіх закоханих та для тих, хто у пошуках кохання.

За кілька місяців відбудеться презентація нової платівки гурту СКАЙ, а вже зараз хлопці готуються до грандіозного туру Америкою та Канадою в підтримку нового альбому, що стартує 12 квітня 2018 року. Про продовження туру в Україні, а також графік виступів в рамках туру можна дізнатися на сайті www.skai.com.ua та в соцмережах https://www.facebook.com/skaiband/ https://www.instagram.com/skaiband/

«Все, що ми робимо, - ми робимо для вас! Дякуємо, що ви у нас є!» - підсумував Олег Собчук.